Mail na Ashley: bellisthorne@gmail.com
Spřáteluje se ZDE
Nech si od nás hodnotit blog klikni sem!!!
Reklamky sem jinde se netolerují!!
CHCEŠ DESS? KLIKNI SEM! :))
Bella Thorne na Geekly Chic více ZDE

Selena Gomez natáčí ve studiu smutný song o rozchodu s Justinem Bieberem

31. ledna 2013 v 19:24 | Ashley
Po tom, co zůstaly u jednoho z nejsledovanějších vztahů současnousti pouze vzpomínky, rozhodla se je zpěvačka Selena Gomez zhudebnit ve své nové písni.
Selena Gomez
K fotografii připsala že jde o velmi smutnou serenádu a jestli je to skutečně pravda, ukáže až samotná píseň. Další den poslala na twitter fotku v poněkud rozvernější náladě a vypadalo to, že píseň bude spíše veselejšího charakteru.
Justin Bieber a Selena Gomez
Selena je také vděčná své nejlepší kamarádce Taylor Swift, že jí byla oporou při jejím bolestivém rozchodu s Justinem. Nejspíš se utěšovaly navzájem, protože Taylor se také v lednu letošního roku rozešla se zpěvákem kapely One Direction Harrym Stylesem. Její románek ovšem trval pouhé dva měsíce, takže těch slz asi tolik nebylo, jako v případě Seleny.
Taylor Swift
"Taylor je pro mě jeden z nejvíce inspirativních, pozitivních a srdečných lidí, co znám. Hodně jsem toho v posledních měsících prožila a nebylo to nic veselého... S Taylor se nám stalo něco podobného téměř ve stejnou dobu a ani jednou jsme se nabavily o hudebním průmyslu, ve kterém žijeme. Prostě se stala osobou, které se můžu se vším svěřit a vím, že je hodně těžké věřit některým holkám. Proto jsem ráda, že ji mám," vysvětlila Selena.

ZDROJ: OSOBNOSTI:CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama