Mail na Ashley: bellisthorne@gmail.com
Spřáteluje se ZDE
Nech si od nás hodnotit blog klikni sem!!!
Reklamky sem jinde se netolerují!!
CHCEŠ DESS? KLIKNI SEM! :))
Bella Thorne na Geekly Chic více ZDE

Červenec 2012

Základní info o Belle

25. července 2012 v 9:06 | Cece

herečka, zpěvačka, modelka, tanečnice

Věk:
14
Narození:
8. 10. 1997, Pembroke Pines, Florida, USA
Znamení:
váhy
Výška:
159 cm

Hollywood

17. července 2012 v 12:27 | Cece
Dneska se mi zdál sen, že rodiče nás přčs noc vzali do Hollywoodu a když jsem se probudila, tak jsme bydleli v domečku a když jsem roztáhla záclony bydleli jsme za nápisem Hollywood a tek nějak se mi tam teď chce a co vy? chtěli by jste taky někam strašně moc letět, tak jako já do hollywoodu?

CD a co se událo od našeho příjezdu z Kunčic

17. července 2012 v 8:42 | Cece
Ahoj lidi, takže od tý doby jak jsme přijely se nic zajímavýho nestalo, akorát to, že mi Rocky zase odjela na tábor :DD jeden den přijede druhej je doma a třetí zase odjela takže jsem jí naposled viděla 10. a uvidím jí asi až v září nebo poslední tejden v srpnu :PPP. No dneska jedu na rande :DD a zítra s tetou na chalupu kde budu do neděle (blbý dokroři zrovna o prázdninách!! :DD) pak jdu k na konstrolu pak pak o5 na chalupu pak na dovolenou s rodičema pak o5 na chalupu a potom je poslední tejden v srpnu, kdy mám zaplacenej kur Ájiny :DDD.

Kunčice 2012

11. července 2012 v 11:03 | Cece&Rocky
Ahoj lidi, tak jsme se vám vrátily v pohodě, akorát mě bolí v krku a jsem zaláskovaná :DD. Tábor byl SUPER vážně moc a kde jsme byly?? No přece V Kunčicích ( Více v celém článku)

Jsme za chvíli doma

9. července 2012 v 20:22 | Cece
Zdarec lidi zítra se vám vracíme jako profosionální hérečky :DD určitě vám sem dáme nějaké fotky (jestli budou :DD) to ostatní napíšem zítra ;))

Blá blá blá :DD

7. července 2012 v 14:14 | Cece
Tak co lidi jak se máte? Jste ve velkomětě nebo na vesnici a nebo někde jinde??? :DD V úterý jsme asi kolem jedný až druhý doma, zatím je to tu dobrý....kdyby ste viděli jaký tu mám hadry :DD jak na módní přehlídku..mamka nakupovala den před odjezdem fakt krásný věci :DDDD

Pozdrav od Cece

5. července 2012 v 12:00 | Cece
Ahoj všichni posílám vám pozdrav z tábora na kterém jsme společně s Rocky, je tu sranda, nezapomeňte na nás, 10.7 se vám vracíme. Doufám že se vám tu pořád líbí. Jestli máte nějaké dotazy pište je do komentářů :)) (CČ)

Nazdar!!! :*

5. července 2012 v 8:20 | Rocky
Ahoooj!!!
tak co? dusíte se pořád ve velkoměstě nebo jste jako mi se Cece někde nakonci světa??? ale ne je to tady super každý den máme hodiny zpěvu prostě naprostá bomba. je tady sranda.už se navás zase těším, ale jak přijedu tak zase za dva dny jedu na další tábor a jedete taky na nějakej tábor jestli jo tak na pište možná se někde potkáme ;)
jinak posílám foto :*(CČ)

Aloháá

3. července 2012 v 15:15 | Cece
Tak co vy, jak se máte někde daleko od nás nebo u nás? :DD jsme na upatí Moravskoslezských Beskyd v Kunčicích ;))) Jedete taky na tábor??? Já už né ale mám nabitý celý prázdniny. Tak si je užijte :)) PS: Už vyšly noviny :))) Posílám vám tady fotku :** (CČ)

Upozorňujeme

1. července 2012 v 9:00 | Cece&Rocky
Ahoj lidi, chceme vás s Rocky upozornit, že dnesk a odjíždíme na tábor a články se přidají cca 3.7 (1) 5.7 (2) 7.7 (1) a 9.7 (1) to je všechno pokud Rocky ještě nějaký nepřednastaví :)) jestli máte nějaké otázky tak pište odjíždíme obě v 11 :45 takže tu budu cca do 10?? ještě uvidím :))