Mail na Ashley: bellisthorne@gmail.com
Spřáteluje se ZDE
Nech si od nás hodnotit blog klikni sem!!!
Reklamky sem jinde se netolerují!!
CHCEŠ DESS? KLIKNI SEM! :))
Bella Thorne na Geekly Chic více ZDE

Zendaya- Malé info :))

23. června 2012 v 12:44 | Rocky
Anglicky:
Zendaya stars as Raquel "Rocky" Blue, one half of the comedic duo of young dancers trying to dance her way to stardom, in the new Disney Channel series "Shake It Up!"

Born September 1, 1996, in Oakland, California, Zendaya grew up as part of the nearby California Shakespeare Theater in Orinda, where her mother works as the House Manager. In addition to training at the theater's student conservatory program, and later performing in numerous stage productions, Zendaya helped her mom seat patrons and sell raffle tickets to benefit the theater.

While attending the Oakland School for the Arts, she starred as Little Ti Moune in "Once on This Island" at the Berkley Playhouse and the breakout role of the male character Joe in "Caroline, or Change" at Palo Alto's TheaterWorks. She also studied her craft at the CalShakes Conservatory program and at the American Conservatory Theater. Her other stage credits include "Richard III," "Twelfth Night," "As You Like It," among others.

Zendaya, which means "to give thanks" in Shona (a Bantu language native to the Shona people of Zimbabwe), was a fashion model for Macy's, Mervyns and Old Navy. She was also one of the back-up dancers in a Sears commercial featuring Disney Channel star Selena Gomez. Zendaya also spent three years dancing with Future Shock Oakland, a hip hop dance troupe, and two years dancing hula with AHA, The Academy of Hawaiian Arts.

Zendaya now resides in Los Angeles, California with her family and dog, a Giant Schnauzer named Midnight. Her interests include singing, dancing and clothes designing.Česky:
Zendaya (Raquel) "Rocky" spolu s Bellou "Cece" hrají v komedii na Disney Channel, Shake it up!

Narodila se 1. září 1996, v Oaklandu v Kalifornii, vyrůstala v blízkosti California Shakespearova divadla v Orinda, kde její matka pracuje jako správce domu. Kromě přípravy na studenta programu divadelní konzervatoři a později účinkuje v divadelních představeních, Zendaya pomáhala prodávat vstupenky tomboly ve prospěch divadla.

Nyní navštěvuje školu Oakland pro umění, v Berkeley Playhouse a breakout roli mužské postavy v Joe "Caroline, nebo změnu" na divadelních prací v Palo Alto. Studovala také své řemeslo na konzervatoři CalShakes programu a na American Conservatory Theater. Mezi její další filmy patří fáze "Richard III", "Večer tříkrálový", "Jak se vám líbí," mezi ostatními.

Zendaya, který znamená "děkovat" v Shona v jazyce Bantu domácí v Shona lidu Zimbabwe byla modelka pro, Mervyns Macy a Old Navy. Ona byla také jeden z back-up tanečníků v Sears reklamě představovat Disney Channel hvězda Selena Gomez. Takže Zendaya tři roky tančí s Future Shock Oaklandu, na hip hop tance a dva roky tančí hula s AHA, Akademie havajského umění.

Zendaya nyní žije v ní Los Angeles, Kalifornie s rodinou a psem, kníračem jménem Midnight. Mezi její zájmy patří zpěv, tanec a navrhování oblečení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angeline* angeline* | 24. června 2012 v 10:53 | Reagovat

Na Shake it up občas koukám a musím říct,že je to snad jediný seriál,který se mi na Disney Channel líbí ;Jí mám samozřejmě nejradši ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama